Counter Strike1.6 Server Creator 1.1

  • دسته بندی :
۱۳۸٩/٤/۱۸, ٩:٠٥ ‎ب.ظ

آموزش ساخت سرور آنلاین کانتر استریک ۱.۶

شاید یکی از آرزوهای شما هم داشتن یک سرور هست اما یا اطلاعات کافی را در این زمینه ندارید یا پول کافی برای راه اندازی اون که به شرکتهای کامپیوتری بدید .آموزشهای زیادی رو هم دیدید اما هیچکدوم فایده ای نداشتن .به هر حال آموزش ساختن سرور به این راحتی نیست که شما رو آیکن hlds.exe کلیک کنید بعد از اونم روی Start Server و وارد بازی شوید و همه رو از بیخ بن کنید .برای ساختن سرور یه سری مراحل معلوم هست که باید به صورت دستی انجام بدید: دانلود چندتا برنامه  جانبی ، تغییر دستی خیلی از فایل های پوشه کانتر و همچنین تایپ یک سری کدها داخل cmd و ... اما چون این از حوصله منو و شما خارجه مجبوریم راههای ساده تر و حرفه ای رو انتخاب کنیم .Counter Strike1.6 Server Creator برنامه ای است که خیلی از اون استفاده میکنن اما از همین الان بگم که من این برنامه رو تست نکردم چون امکانات ساخت سرور رو ندارم .فقط آموزش اونو براتون میگم البته این برنامه توسط هزاران نفر تست شده و من حتی نمونه سرورهای ساخته شده رو براتون میزارم .

دانلود

نیازمندیها : کانتر استریک بدون پچ ،اینترنت پرسرعت ،سیستم با مشخصات بالا ،وقت بیکار 

آموزش

۱. برنامه را از حالت فشرده خارج کنید و به پوشه اصلی کانتر خود انتقال دهید سپس به روی آن کلیک کنید ،در صفحه باز شده آدرس پوشه اصلی کانتر استریک خود را بدهید و منتظر بمانید ، یک صفحه آبی رنگ باز میشود و شروع به دانلود میکند،پس از اینکه دانلودش تمام شد خودش بسته میشود .

۲. سپس به آدرس http://www.cstrike.ro/server-config-generator.php بروید، با پر کردن فیلدها به صورت دلخواه و زدن Generate یک فایل server.cfg بسازید و به آدرس

 Program Files\Counter-Strike 1.6\cstrike انتقال دهید .

۳.به روی آیکن hlds.exe واقع در محل کانتر کلیک کنید سپس تنظیمات دلخواه را اعمال کنید (فقط Network=Internet و Rcon password =pass delkhah shoma)و سپس به روی گزینه Start Server کلیک کنید تا صفحه ادمین باز شود .خوب حالا حتما میگید دیگه سرور ساخته شده اما نه الان فقط خودتون میتونید وصل بشید نه بقیه ،خوب پس چیکار باید کرد .

۴.به این آدرس http://www.cstrike.ro/submit_cs_16_server.php بروید و بعد از وارد کردن آی پی سرور و اطلاعات دیگه ، سرور خودتون رو به ثبت برسانید.خوب کار تمام شد اما بحث کنترل و امنیت سرور چیزی است که بعدا راجبش توضیح میدم فقط در همین حد که شما برای کنترل سرور باید دستورات ادمینی رو بلد باشید  .

85.25.71.147:27103

آموزش ساخت سرور به صورت دستی

 

banner

آرشیو مطالب
درباره ما


 
ایمیل :
آمار بازدید

نویسندگان
صفحات جانبی

لینکدونی