آموزش خرید چیت

  • دسته بندی :
۱۳۸٩/٤/۱۸, ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ

با سلام خدمت دوستان عزیز

 

ساختن چیت برای sXe Injected کار دشواری محسوب میشه .برای همین ما از sXe 9.0 به بعد شاهد چیتهای پولی (Private) بودیم .من در این مدتی که از اومدن sXe 10.0 میگذره با زحمت زیاد کلی چیت در این زمینه گرفتم اما هیچکدوم اونا بدرد نمیخورد که به شما دوستان عزیز تقدیم کنم حتی خیلی از اونا چیزی جز ویروس با پوشش چیت نبودن ،در هر صورت این مسئله رو باید قبول کنیم و برای زحمت اونا هزینه کنیم .من در زیر آموزش خرید آنلاین دو چیت معروف sXe 10.0 از سایتهای سازنده این چیت (لینک اصلی ) آماده کردم .

Inexinferis ®evolution - CS1.6 - SXE 9.0/10.0

برای مشاهده عکس در ساز اصلی کلیک کنید

Gh0s7 h4x 9.0 for sXe Injected 10.0

مشاهده عکس در سایز اصلی کلیک کنید


 

۱. در ابتدا شما برای خرید چیت نیاز به پول الکترونیکی دارید ... در صورتی که هیچ اطلاعی از این مبحث ندارید با مراجعه به سایت زیر (به روی عکس زیر کلیک کنید) و سپردن کارها به دست اونا خیال خودتون را راحت کنید .اونا برای شما خرید میکنن ... کافیه باهاشون یک تماس داشته باشید .

شرکت لینیکس

 


 

۲. برای خرید Inexinferis ®evolution - CS1.6 - SXE 9.0/10.0 به روی عکس زیر کلیک کنید .

لینک خرید چیت

از اونجایی که زبان این سایت انگلیسی نیست و همچنین شما برای ورود نیاز به یک اشتراک دارید من قبلا این کار را برای شما انجام دادم . نام کاربری : eclick60@yahoo.com   پسورد :۱۲۳۴۵۶a

در صفحه باز شده شما مشخصات این چیت را میبینید و با کلیک به روی عکسی شبیه بالا وارد صفحه خرید این چیت قدرتمند میشوید .این چیت قابلیت آپدیت دارد یعنی با یک بار خرید نیاز به خرید دوباره برای ورژنهای جدید sXe نیست .

 

 

 


۳.برای خرید Gh0s7 h4x 9.0 for sXe Injected 10.0 به روی عکس زیر کلیک کنید .این سایت ایران را تحریم کرده و برای باز کردن آن نیاز به ف.ی.ل.ت.ر.ش.ک.ن دارید .

 

لینک خرید چیت

 

زبان این سایت انگلیسی است و شما برای خرید نیاز به یک اشتراک دارید که باید در این سایت ثبت نام کنید.

در صفحه باز شده شما مشخصات این چیت را میبینید و همچنین نحوه خرید این چیت نوشته شده است .این چیت قابلیت آپدیت دارد یعنی با یک بار خرید نیاز به خرید دوباره برای ورژنهای جدید sXe نیست .

banner

آرشیو مطالب
درباره ما


 
ایمیل :
آمار بازدید

نویسندگان
صفحات جانبی

لینکدونی